Menu Zavřeno

 

Jazykové kurzy

 

Angličtina – kurz komunikace

Cílem kurzu je odbourat u studentů ostych a strach z mluvení a podporovat přirozený rozvoj jazyka skrze poslech a mluvení tak, jak se tomu učíme v rodném jazyce.

Angličtina pro strojírenství

Cílem kurzu je získat odbornou slovní zásobu z oboru strojírenství v takovém rozsahu, který umožní např. zpracování odborné prezentace nebo získávání informací z cizojazyčných zdrojů.

Intenzivní jazykový kurz

Kurzy jsou ideální pro tzv. „falešné začátečníky“, kteří se potřebují posunout na další úroveň a skutečně intenzivně procvičit konverzaci či si osvojit např. odbornou slovní zásobu za krátkou dobu.

Jazykové kurzy – konverzace pro mírně pokročilé

Cílem kurzu je procvičit si konverzaci v některém z nabízených jazyků, zlepšit si slovní zásobu a komunikační dovednosti na obecná témata – cestování, filmy, nakupování apod.

Překladatelské služby

Nabízíme překlady obecných a odborných textů, prezentací, zápisů z jednání, smluv, webových stránek. Oblast strojírenství, stavebnictví, cestovního ruchu, ekonomiky, managementu aj. z a do cizího jazyka.

Čínský jazyk

VŠTE zahajuje ve druhé polovině října kurzy čínštiny. Jejich cílem je poskytnout výuku čínského jazyka pro široké spektrum zájemců od úplných začátečníků po pokročilé.